Farní sbor ČCE Chotiněves

Pravidelné aktivity:

Přehled nejbližších aktivit naleznete v kalendáři akcí.

Nedělní posezení – Bohoslužby:

Chotiněves – kostel
každou neděli od 10,30

Úštěk – Mírové náměstí 52
Každou druhou neděli od 18.00 hod

Nedělní školka:

Pro děti od 3 let během bohoslužeb v Chotiněvsi

Biblická hodina:

Diskuse na téma: Týká se nás dnes křesťanství?
Ve čtvrtek od 18:30 hodin v Horních Řepčicích 57

Setkání dětí a mládeže:

Co vy na to? Interaktivně-povídání, hry, promítání EXIT, rébusy, doplňovačky…
Pátek od 19.00 hod. v Úštěku

Zpěv pro každého:
Gospely, spirituály aj.
Pátek od 18.00 hod. v Úštěku

Klub pro rodiče a děti:
V případě zájmu možno otevřít nový běh.

Kalendář akcí

Úno
26
Ne
Bohoslužby
Úno 26 @ 17:00 – 18:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Dub
16
Ne
Bohoslužby
Dub 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Čvn
4
Ne
DĚTSKÝ DEN a bohoslužby
Čvn 4 @ 15:00 – 18:00

DĚTSKÝ DEN od 15. hod. soutěže pro děti na kostelní zahradě, od 17.00 hod. bohoslužby pro všechny generace kazatel Dan Páleník z Teplic

Bohoslužby
Čvn 4 @ 18:30 – 19:30

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

Čvn
11
Ne
Bohoslužby
Čvn 11 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Čvn
18
Ne
Bohoslužby
Čvn 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Bohoslužby
Čvn 18 @ 18:00 – 19:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Čvn
21
St
VZPOMÍNKOVÁ BIBLICKÁ HODINA
Čvn 21 @ 16:00 – 18:00

VZPOMÍNKOVÁ BIBLICKÁ HODINA Téma: 50 a 60. léta 20.století – z kroniky

M.Janatové, emer.kurátorky, vzpomínat budou také žijící pamětníci

Čvn
25
Ne
Bohoslužby
Čvn 25 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Čvc
2
Ne
Bohoslužby
Čvc 2 @ 17:00 – 18:00

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

POZOR ZMĚNA ČASU BOHOSLUŽEB!

Bohoslužby
Čvc 2 @ 18:30 – 19:30

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

POZOR ZMĚNA ČASU BOHOSLUŽEB!

Čvc
9
Ne
Bohoslužby
Čvc 9 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Bře
30
Velký pátek – Velikonoce – Křížová cesta
Bře 30 @ 17:00 – 18:00

Koho hledáte? 12 zastavení s obrazy – scénické čten.

Dub
1
Ne
Bohoslužby Neděle Vzkříšení
Dub 1 @ 17:00 – 18:00

Bohoslužba s doprovodem varhan a trubky Milan Gryndler.

Bohoslužby Neděle Vzkříšení
Dub 1 @ 18:30 – 19:30

Kazatel: F. Dan Páleník z Teplic

Dub
8
Ne
Bohoslužby
Dub 8 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Čvn
3
Ne
Dětské bohoslužby a dětský den
Čvn 3 @ 15:00 – 18:00

Začátek 15.00 hod.na kostelní zahradě hry a soutěže.

Leták na den dětí s více informacemi

Dětské bohoslužby od 17.00 hod.

Kazatel: Dan Páleník

Bohoslužby
Čvn 3 @ 18:30 – 19:30

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

Čvn
10
Ne
Bohoslužby
Čvn 10 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Čvn
17
Ne
Bohoslužby
Čvn 17 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Nejbližší akce v Chotiněvsi

Nejsou žádné nadcházející události.

Nejbližší akce v Úštěku

Nejsou žádné nadcházející události.

Copyright © 2007-2019 Farní sbor ČCE v Chotiněvsi