Rekreace Úštěk

image002

Město Úštěk nabízí návštěvníkům památky na svou husitskou i pozdější historii, Galerii U Brány, unikátní synagogu, místa, kde byly natočeny exteriéry k filmům Kolja a Rebelové, klid městečka, ve kterém se v mnoha ohledech zastavil čas, třikrát do roka rozsahem mohutný, ale sortimentem nabízeného zboží tradiční a vkusný jarmark s kulturním programem, v letní sezóně koupání u jezera Chmelař s písčitými plážemi.

 

V okolí Úštěka stojí za návštěvu např. zřícenina skalního hradu Hrádek-Helfenburk, nejvyšší hora pravobřežní části Českého středohoří Sedlo (726 m) s přírodní rezervací a dalekými výhledy, zámek Ploskovice, skanzen a železniční muzeum v Zubrnicích, Vísecká rychta v Kravařích nebo severní část CHKO Kokořínsko s vrchy Ronov a Vlhošť.

 

My nabízíme členům ostatních sborů i dalším zájemcům sezónní i mimosezónní ubytování v rekreačních prostorách sborového domu v Úštěku, na náměstí uprostřed městské památkové rezervace.

 

Dvoulůžkový pokoj (s možností jedné až dvou přistýlek) s kuchyňským koutem, WC a koupelnou je určen pro celoroční využití.

image004 image006

Pro větší skupinu až 10 osob je určena společná ubytovna v podkroví, vhodná zejména pro akce mládeže v letních měsících, vybavená kuchyňským koutem, WC a koupelnou. Stravování poskytuje ve městě samotném a v letní sezóně také na pláži několik provozoven, ze kterých doporučujeme zejména vinárnu (s točeným plzeňským pivem) Večernice na protější straně náměstí. V případě zájmu o ubytování nás kontaktujte e-mailem chotineves@evangnet.cz nebo se obraťe telefonicky přímo na správce sborového domu manžele Dufkovy, tel. 416 795 580 (večer).  Kde jsme Kontakty

Nejbližší akce v Chotiněvsi

There are no upcoming events.

Nejbližší akce v Úštěku

There are no upcoming events.

Copyright © 2007-2018 Farní sbor ČCE v Chotiněvsi