Farní sbor ČCE Chotiněves

Pavel Hošek – Duchovno a skauting

 

Pravidelné aktivity:

Přehled nejbližších aktivit naleznete v kalendáři akcí.

Nedělní posezení – bohoslužby

– kostel Chotiněves: každou neděli od 10,30 hod.

– Úštěk, Mírové náměstí 52 : 1x měsíčně dle kalendáře akcí: od 10.45 hod.

Nedělní škola

Pro děti od 3 let během bohoslužeb v Chotiněvsi.

Biblická hodina

Koná se v Horních Řepčicích 57  každý pátek od 18,30 hod.

Téma dle kalendáře akcí.

Klub mládeže

1x měsíčně dle kalendáře akcí

Kalendář akcí

Lis
6
Ne
Bohoslužby
Lis 6 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: v jednání

Lis
13
Ne
Bohoslužby
Lis 13 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Lis
27
Ne
Bohoslužby na 1. adventní neděli
Lis 27 @ 10:30 – 11:30

Slavnostní rozsvěcení adventního věnce.

Společné slavení Večeře Páně.

Kazatelka: Alena Hálová

Pro
4
Ne
Bohoslužby na 2. adventní neděli
Pro 4 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Pro
11
Ne
Bohoslužby na 3. adventní neděli
Pro 11 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Joel Ruml

Pro
18
Ne
Bohoslužby na 4. adventní neděli
Pro 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Pro
24
So
ŠTĚDRÝ DEN
Pro 24 @ 15:00 – 16:00

ŠTĚDROVEČERNÍ SLAVNOST
VÁNOČNÍ DIVADLO
Společné vánoční prozpěvování
Odneste si s skutečné
BETLEMSKÉ SVĚTLO do svých domovů
/vezměte lampičky s sebou/.

Úno
5
Ne
Bohoslužby
Úno 5 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Úno
12
Ne
Bohoslužby
Úno 12 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Úno
19
Ne
Bohoslužby
Úno 19 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Úno
26
Ne
Bohoslužby
Úno 26 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Dub
16
Ne
Bohoslužby
Dub 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Čvn
4
Ne
DĚTSKÝ DEN a bohoslužby
Čvn 4 @ 15:00 – 18:00

DĚTSKÝ DEN od 15. hod. soutěže pro děti na kostelní zahradě, od 17.00 hod. bohoslužby pro všechny generace kazatel Dan Páleník z Teplic

Čvn
11
Ne
Bohoslužby
Čvn 11 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Čvn
18
Ne
Bohoslužby
Čvn 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Čvn
25
Ne
Bohoslužby
Čvn 25 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Čvc
2
Ne
Bohoslužby
Čvc 2 @ 17:00 – 18:00

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

POZOR ZMĚNA ČASU BOHOSLUŽEB!

Čvc
9
Ne
Bohoslužby
Čvc 9 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Bře
30
Velký pátek – Velikonoce – Křížová cesta
Bře 30 @ 17:00 – 18:00

Koho hledáte? 12 zastavení s obrazy – scénické čten.

Dub
1
Ne
Bohoslužby Neděle Vzkříšení
Dub 1 @ 17:00 – 18:00

Bohoslužba s doprovodem varhan a trubky Milan Gryndler.

Dub
8
Ne
Bohoslužby
Dub 8 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Čvn
3
Ne
Dětské bohoslužby a dětský den
Čvn 3 @ 15:00 – 18:00

Začátek 15.00 hod.na kostelní zahradě hry a soutěže.

Leták na den dětí s více informacemi

Dětské bohoslužby od 17.00 hod.

Kazatel: Dan Páleník

Čvn
10
Ne
Bohoslužby
Čvn 10 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Čvn
17
Ne
Bohoslužby
Čvn 17 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Říj
14
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 14 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alenka Hálová
+ pro děti nedělní školka

Říj
21
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 21 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy
+ pro děti nedělní školka

Říj
28
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 28 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ pro děti nedělní školka

Lis
4
Ne
Bohoslužby – DÍKŮVZDÁNÍ – Nedělní posezení pro všechny
Lis 4 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ pro děti nedělní školka
Mám za co být vděčný?
Úštěk: společně v Chotiněvsi

Ochutnávky úrody
Lis 4 @ 11:30 – 12:30

Představení nového administrátora, posezení u kávy a čaje.

Pro
30
Ne
Rozloučením se starým rokem
Pro 30 @ 10:30 – 11:30

Jako dárek originální NOVOROČENKA 2019 s BIBLICKÝM TEXTEM.
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Led
6
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Led 6 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Led
13
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Led 13 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Magdalena Trgalová z Prahy Dejvic
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Dub
19
Apoštolská večeře
Dub 19 @ 18:00 – 19:00

Společenská místnost
Velkopáteční slavnost se společnou večeří kolem stolu
Kazatel: Pavel Ruml z Prahy Dejvic

Dub
21
Ne
Divadelní velikonoční hra
Dub 21 @ 10:30 – 11:30

Velikonoční slavnost s divadelní hrou – kazatel Pavel Ruml
Vytápěný hlavní sál

Dub
28
Ne
Bohoslužby
Dub 28 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka Alena Hálová

Slavnostní bohoslužby
Dub 28 @ 15:00 – 16:00

Slavnostní bohoslužby – uvedení do úřadu člena seniorátního výboru ústeckého seniorátu.
Kazatel: náměstek synodního seniora ČCE Pavel Pokorný.

Kvě
5
Ne
Bohoslužby
Kvě 5 @ 10:30 – 11:30

Kazatel Jiří Šamšula z  Litoměřic

Čvn
2
Ne
DĚTSKÝ DEN
Čvn 2 @ 9:30 – 10:30

Soutěže na kostelní zahradě /v případě deště v kostele/.

Bohoslužby
Čvn 2 @ 10:30 – 11:30

Kazatel Jiří Šamšula

rodinné bohoslužby, pro děti vlastní program

Čvn
9
Ne
Bohoslužby
Čvn 9 @ 10:30 – 11:30
Čvn
16
Ne
Bohoslužby
Čvn 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Martin Hrubeš z Prahy

Čvn
23
Ne
Bohoslužby
Čvn 23 @ 10:30 – 11:30

V jednání

Čvc
7
Ne
Bohoslužby
Čvc 7 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Magdalena Trgalová

Říj
25
Ne
Bohoslužba
Říj 25 @ 22:30 – 23:30

Bohoslužby od 10,30 hod. Nutná registrace předem na email: chotineves.evangnet@seznam.cz nebo telefon 604511701. Káže Bob Helekia Ogola

Lis
1
Ne
Bohoslužba
Lis 1 @ 22:30 – 23:15

Bohoslužby od 10,30 hod./Večeře Páně/

Káže Jiří Šamšula

Zář
12
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 12 @ 10:00 – 11:30
Zář
19
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 19 @ 10:00 – 11:30
Zář
26
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 26 @ 10:00 – 11:30
Říj
3
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 3 @ 10:00 – 11:30
Říj
10
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 10 @ 10:00 – 11:30
Říj
17
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 17 @ 10:00 – 11:30
Říj
24
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 24 @ 10:00 – 11:30
Říj
31
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 31 @ 10:00 – 11:30
Lis
7
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Lis 7 @ 10:00 – 11:30
Lis
14
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Lis 14 @ 10:00 – 11:30
Lis
21
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Lis 21 @ 10:00 – 11:30
Lis
28
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Lis 28 @ 10:00 – 11:30
Pro
5
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Pro 5 @ 10:00 – 11:30
Pro
12
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Pro 12 @ 10:00 – 11:30
Pro
19
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Pro 19 @ 10:00 – 11:30
Pro
26
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Pro 26 @ 10:00 – 11:30
Led
2
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Led 2 @ 10:00 – 11:30
Led
9
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Led 9 @ 10:00 – 11:30
Led
16
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Led 16 @ 10:00 – 11:30
Led
23
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Led 23 @ 10:00 – 11:30
Led
30
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Led 30 @ 10:00 – 11:30
Úno
6
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Úno 6 @ 10:00 – 11:30
Úno
13
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Úno 13 @ 10:00 – 11:30
Úno
20
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Úno 20 @ 10:00 – 11:30
Úno
27
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Úno 27 @ 10:00 – 11:30
Bře
6
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Bře 6 @ 10:00 – 11:30
Bře
13
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Bře 13 @ 10:00 – 11:30
Bře
20
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Bře 20 @ 10:00 – 11:30
Bře
27
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Bře 27 @ 10:00 – 11:30
Dub
3
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Dub 3 @ 10:00 – 11:30
Dub
10
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Dub 10 @ 10:00 – 11:30
Dub
17
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Dub 17 @ 10:00 – 11:30
Dub
24
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Dub 24 @ 10:00 – 11:30
Kvě
1
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Kvě 1 @ 10:00 – 11:30
Kvě
8
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Kvě 8 @ 10:00 – 11:30
Kvě
15
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Kvě 15 @ 10:00 – 11:30
Kvě
22
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Kvě 22 @ 10:00 – 11:30
Kvě
29
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Kvě 29 @ 10:00 – 11:30
Čvn
5
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvn 5 @ 10:00 – 11:30
Čvn
12
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvn 12 @ 10:00 – 11:30
Čvn
19
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvn 19 @ 10:00 – 11:30
Čvn
26
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvn 26 @ 10:00 – 11:30
Čvc
3
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvc 3 @ 10:00 – 11:30
Čvc
10
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvc 10 @ 10:00 – 11:30
Čvc
17
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvc 17 @ 10:00 – 11:30
Čvc
24
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvc 24 @ 10:00 – 11:30
Čvc
31
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvc 31 @ 10:00 – 11:30
Srp
7
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Srp 7 @ 10:00 – 11:30
Srp
14
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Srp 14 @ 10:00 – 11:30
Srp
21
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Srp 21 @ 10:00 – 11:30
Srp
28
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Srp 28 @ 10:00 – 11:30
Zář
4
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 4 @ 10:00 – 11:30
Zář
11
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 11 @ 10:00 – 11:30
Zář
18
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 18 @ 10:00 – 11:30
Zář
25
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 25 @ 10:00 – 11:30
Nejbližší akce v Chotiněvsi
Říj
2
Ne
10:00 Bohoslužba v Bohoslužba
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 2 @ 10:00 – 11:30
 
Nejbližší akce v Úštěku

Nejsou žádné nadcházející události.

Copyright © 2007-2022 Farní sbor ČCE v Chotiněvsi