Rekreace Úštěk

image002

Město Úštěk nabízí návštěvníkům památky na svou husitskou i pozdější historii, Galerii U brány, unikátní synagogu, místa, kde byly natočeny exteriéry k filmům Kolja a Rebelové, klid městečka, ve kterém se v mnoha ohledech zastavil čas, třikrát do roka rozsahem mohutný, ale sortimentem nabízeného zboží tradiční a vkusný jarmark s kulturním programem, v letní sezóně koupání u jezera Chmelař s písčitými plážemi.

V okolí Úštěka stojí za návštěvu např. zřícenina skalního hradu Hrádek-Helfenburk, nejvyšší hora pravobřežní části Českého středohoří Sedlo (726 m) s přírodní rezervací a dalekými výhledy, zámek Ploskovice, skanzen a železniční muzeum v Zubrnicích, Vísecká rychta v Kravařích nebo severní část CHKO Kokořínsko s vrchy Ronov a Vlhošť.

 My nabízíme členům ostatních sborů i dalším zájemcům sezónní i mimosezónní ubytování v rekreačních prostorách sborového domu v Úštěku, na náměstí uprostřed městské památkové rezervace. Více informací na tomto odkazu.

Stravování poskytuje ve městě samotném a v letní sezóně také na pláži několik provozoven. V případě zájmu o ubytování nás kontaktujte e-mailem chotineves@evangnet.cz nebo se obraťte telefonicky na Alenu Hálovou: 604511701.

Kde jsme Kontakty

Nejbližší akce v Chotiněvsi
Čvn
2
Ne
10:00 Bohoslužba v Bohoslužba
Bohoslužba v Bohoslužba
Čvn 2 @ 10:00 – 11:30
 
Nejbližší akce v Úštěku

Nejsou žádné nadcházející události.

Copyright © 2007-2024 Farní sbor ČCE v Chotiněvsi