Farní sbor ČCE Chotiněves

Velikonoční příběh podle Lukášova evangelia

Dnes byl vzkříšen Ježíš Kristus! Pojďme si tuto událost prožít a připomenout ve videu, které jsme připravili 🙂

https://youtu.be/apbKzL1LAVM

Velikonoce 2021

Velký pátek 2.4.2021 od 18:00. Křížová cesta s večeří Páně kolem stolu.

 

Velikonoční Boží hod – Vzkříšení 4.4.2021 od 10:30. Velikonoční pobožnost Cesta světla

Vánoce 2020

Štědrovečerní slavnost v kostele v Chotiněvsi se uskuteční! Dokonce dvakrát. Poprvé od 15:00 a podruhé od 16:15 hodin. Z důvodu omezeného počtu účastníků vás prosíme, abyste se předem rezervovali na vámi zvolený čas na odkazu fs-cce-chotineves.reenio.cz nebo na telefonním čísle 604511701. Nebude chybět již tradiční divadelní hra, vánoční poselství a Betlémské světlo, které si budete moci odnést do svých domovů. Těšíme se na Vás!

Pravidelné aktivity:

Přehled nejbližších aktivit naleznete v kalendáři akcí.

Nedělní posezení – bohoslužby

– kostel Chotiněves: každou neděli od 10,30 hod.

– Úštěk, Mírové náměstí 52 : 1x měsíčně dle kalendáře akcí: od 10.45 hod.

Nedělní škola

Pro děti od 3 let během bohoslužeb v Chotiněvsi.

Biblická hodina

Koná se v Horních Řepčicích 57  každý pátek od 18,30 hod.

Téma dle kalendáře akcí.

Klub mládeže

1x měsíčně dle kalendáře akcí

Kalendář akcí

Říj
18
Ne
Bohoslužby
Říj 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Trusina z Třebíče

Říj
25
Ne
Bohoslužby
Říj 25 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Lis
1
Ne
Bohoslužby
Lis 1 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

 

Lis
8
Ne
Bohoslužby
Lis 8 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: s. Červinská

Lis
15
Ne
Bohoslužby
Lis 15 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: br. Sivek

Lis
22
Ne
Bohoslužby
Lis 22 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: s. V.Kalusová

Lis
29
Ne
Bohoslužby na adventní neděli
Lis 29 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Pro
6
Ne
Bohoslužby na adventní neděli
Pro 6 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: J.Ruml

Pro
13
Ne
Bohoslužby na adventní neděli
Pro 13 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Irena Benešová z Prahy

Pro
18
Adventní koncert skupiny Pranic
Pro 18 @ 19:00 – 20:00

Adventní koncert hudební skupiny Pranic.
Více informací v PDF

Pro
20
Ne
Bohoslužby na adventní neděli
Pro 20 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: nový synodní senior ČCE Daniel Ženatý

Pro
24
Čt
Bohoslužby na štědrý den
Pro 24 @ 15:00 – 16:30

NARODIL SE KRISTUS PÁN

  • Divadlo   : NEJVĚTŠÍ SVĚTLO
  • Vánoční zpívání SMAJLÍCI
  • Vánoční písně a koledy
  • Nadílka pod vánočním stromem

Všichni jste srdečně zváni ke společnému pátrání po tom světlu.

Pro
25
Bohoslužby na 1. svátek vánoční
Pro 25 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Martina Vlková-Šeraková

Pro
27
Ne
Bohoslužby
Pro 27 @ 10:30 – 11:30

PODĚKOVÁNÍ ZA UPLYNULÝ ROK

KAŽDÝ ÚČASTNÍK DOSTANE BIBLICKÉ MOTTO DO NOVÉHO ROKU

s originální fotografií: ak.malíře Víta Cimbury a Evy Cimburové

Led
3
Ne
Bohoslužby
Led 3 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta z Litoměřic

Led
10
Ne
Bohoslužby
Led 10 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Led
17
Ne
Bohoslužby
Led 17 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Led
24
Ne
Bohoslužby
Led 24 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: V jednání

Led
31
Ne
Bohoslužby
Led 31 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Čestmír Siwek z Prahy

Úno
7
Ne
Bohoslužby s Večeří Páně
Úno 7 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Petr Čapek z Děčína

Úno
14
Ne
Bohoslužby
Úno 14 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Úno
21
Ne
Bohoslužby
Úno 21 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Úno
28
Ne
Bohoslužby
Úno 28 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Ondřej Matéjovský

Bře
6
Ne
Bohoslužby
Bře 6 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Bře
13
Ne
Bohoslužby
Bře 13 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Bře
27
Ne
Bohoslužby – vzkříšení
Bře 27 @ 10:30 – 11:30

Velikonoční RODINNÁ neděle  pro všechny generace s VP DIVADLO – ZAHRADA GETSEMANSKÁ

Dub
3
Ne
Bohoslužby
Dub 3 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Dub
10
Ne
Bohoslužby
Dub 10 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Dub
17
Ne
Bohoslužby
Dub 17 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Kvě
15
Ne
Svatodušní bohoslužby
Kvě 15 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alenka Hálová

Kvě
22
Ne
Bohoslužby
Kvě 22 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Čestmír Siwek z Prahy

Kvě
29
Ne
Bohoslužby
Kvě 29 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alenka Hálová

Čvn
5
Ne
Bohoslužby + Den Dětí
Čvn 5 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alenka Hálová
Po bohoslužbách DĚTSKÝ DEN – soutěžení  na kostelní zahradě

Čvn
12
Ne
Bohoslužby
Čvn 12 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří NEČAS z Prahy

Čvn
19
Ne
Bohoslužby
Čvn 19 @ 10:30 – 11:30

Kazatel  v jednání

Čvn
26
Ne
Bohoslužby
Čvn 26 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan OPOČENSKÝ

Čvn
30
Čt
Biblická hodina
Čvn 30 @ 18:30 – 19:30

MIMOŘÁDNĚ OD 17:00 A V KOSTELE V CHOTINĚVSI!
HISTORIE SBORU – autentické svědectví dosud žijících pamětníků
/po roce 1945- stavba kostela, padesátá léta represí, farář disidentem ,
komunistický dohled nad sborem, role kurátorů, ghetto církve – jak z něj ven, či dovnitř? /
Alena HÁLOVÁ

Čvc
3
Ne
Bohoslužby
Čvc 3 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Petr ČAPEK z Děčína

Čvc
10
Ne
Bohoslužby
Čvc 10 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk BÁRTA

Čvc
17
Ne
Bohoslužby
Čvc 17 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: v jednání

Čvc
24
Ne
Bohoslužby
Čvc 24 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: M.ČERVINSKÁ

Čvc
31
Ne
Bohoslužby
Čvc 31 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Zář
18
Ne
Bohoslužby
Zář 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Zář
25
Ne
Bohoslužby
Zář 25 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Joel Ruml, seniorátní farář

Říj
2
Ne
Bohoslužby
Říj 2 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Říj
9
Ne
Bohoslužby
Říj 9 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Říj
16
Ne
Bohoslužby
Říj 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Říj
23
Ne
Bohoslužby
Říj 23 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Vendula Glancová z Hvozdnice

Říj
30
Ne
Bohoslužby
Říj 30 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Lis
6
Ne
Bohoslužby
Lis 6 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: v jednání

Lis
13
Ne
Bohoslužby
Lis 13 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Lis
27
Ne
Bohoslužby na 1. adventní neděli
Lis 27 @ 10:30 – 11:30

Slavnostní rozsvěcení adventního věnce.

Společné slavení Večeře Páně.

Kazatelka: Alena Hálová

Pro
4
Ne
Bohoslužby na 2. adventní neděli
Pro 4 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Pro
11
Ne
Bohoslužby na 3. adventní neděli
Pro 11 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Joel Ruml

Pro
18
Ne
Bohoslužby na 4. adventní neděli
Pro 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Pro
24
So
ŠTĚDRÝ DEN
Pro 24 @ 15:00 – 16:00

ŠTĚDROVEČERNÍ SLAVNOST
VÁNOČNÍ DIVADLO
Společné vánoční prozpěvování
Odneste si s skutečné
BETLEMSKÉ SVĚTLO do svých domovů
/vezměte lampičky s sebou/.

Úno
5
Ne
Bohoslužby
Úno 5 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Úno
12
Ne
Bohoslužby
Úno 12 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Úno
19
Ne
Bohoslužby
Úno 19 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Úno
26
Ne
Bohoslužby
Úno 26 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Dub
16
Ne
Bohoslužby
Dub 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Čvn
4
Ne
DĚTSKÝ DEN a bohoslužby
Čvn 4 @ 15:00 – 18:00

DĚTSKÝ DEN od 15. hod. soutěže pro děti na kostelní zahradě, od 17.00 hod. bohoslužby pro všechny generace kazatel Dan Páleník z Teplic

Čvn
11
Ne
Bohoslužby
Čvn 11 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Čvn
18
Ne
Bohoslužby
Čvn 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Čvn
25
Ne
Bohoslužby
Čvn 25 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Čvc
2
Ne
Bohoslužby
Čvc 2 @ 17:00 – 18:00

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

POZOR ZMĚNA ČASU BOHOSLUŽEB!

Čvc
9
Ne
Bohoslužby
Čvc 9 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Bře
30
Velký pátek – Velikonoce – Křížová cesta
Bře 30 @ 17:00 – 18:00

Koho hledáte? 12 zastavení s obrazy – scénické čten.

Dub
1
Ne
Bohoslužby Neděle Vzkříšení
Dub 1 @ 17:00 – 18:00

Bohoslužba s doprovodem varhan a trubky Milan Gryndler.

Dub
8
Ne
Bohoslužby
Dub 8 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Čvn
3
Ne
Dětské bohoslužby a dětský den
Čvn 3 @ 15:00 – 18:00

Začátek 15.00 hod.na kostelní zahradě hry a soutěže.

Leták na den dětí s více informacemi

Dětské bohoslužby od 17.00 hod.

Kazatel: Dan Páleník

Čvn
10
Ne
Bohoslužby
Čvn 10 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Čvn
17
Ne
Bohoslužby
Čvn 17 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Říj
14
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 14 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alenka Hálová
+ pro děti nedělní školka

Říj
21
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 21 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy
+ pro děti nedělní školka

Říj
28
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 28 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ pro děti nedělní školka

Lis
4
Ne
Bohoslužby – DÍKŮVZDÁNÍ – Nedělní posezení pro všechny
Lis 4 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ pro děti nedělní školka
Mám za co být vděčný?
Úštěk: společně v Chotiněvsi

Ochutnávky úrody
Lis 4 @ 11:30 – 12:30

Představení nového administrátora, posezení u kávy a čaje.

Pro
30
Ne
Rozloučením se starým rokem
Pro 30 @ 10:30 – 11:30

Jako dárek originální NOVOROČENKA 2019 s BIBLICKÝM TEXTEM.
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Led
6
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Led 6 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Led
13
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Led 13 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Magdalena Trgalová z Prahy Dejvic
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Dub
19
Apoštolská večeře
Dub 19 @ 18:00 – 19:00

Společenská místnost
Velkopáteční slavnost se společnou večeří kolem stolu
Kazatel: Pavel Ruml z Prahy Dejvic

Dub
21
Ne
Divadelní velikonoční hra
Dub 21 @ 10:30 – 11:30

Velikonoční slavnost s divadelní hrou – kazatel Pavel Ruml
Vytápěný hlavní sál

Dub
28
Ne
Bohoslužby
Dub 28 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka Alena Hálová

Slavnostní bohoslužby
Dub 28 @ 15:00 – 16:00

Slavnostní bohoslužby – uvedení do úřadu člena seniorátního výboru ústeckého seniorátu.
Kazatel: náměstek synodního seniora ČCE Pavel Pokorný.

Kvě
5
Ne
Bohoslužby
Kvě 5 @ 10:30 – 11:30

Kazatel Jiří Šamšula z  Litoměřic

Čvn
2
Ne
DĚTSKÝ DEN
Čvn 2 @ 9:30 – 10:30

Soutěže na kostelní zahradě /v případě deště v kostele/.

Bohoslužby
Čvn 2 @ 10:30 – 11:30

Kazatel Jiří Šamšula

rodinné bohoslužby, pro děti vlastní program

Čvn
9
Ne
Bohoslužby
Čvn 9 @ 10:30 – 11:30
Čvn
16
Ne
Bohoslužby
Čvn 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Martin Hrubeš z Prahy

Čvn
23
Ne
Bohoslužby
Čvn 23 @ 10:30 – 11:30

V jednání

Čvc
7
Ne
Bohoslužby
Čvc 7 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Magdalena Trgalová

Říj
25
Ne
Bohoslužba
Říj 25 @ 22:30 – 23:30

Bohoslužby od 10,30 hod. Nutná registrace předem na email: chotineves.evangnet@seznam.cz nebo telefon 604511701. Káže Bob Helekia Ogola

Lis
1
Ne
Bohoslužba
Lis 1 @ 22:30 – 23:15

Bohoslužby od 10,30 hod./Večeře Páně/

Káže Jiří Šamšula

Zář
12
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 12 @ 10:30 – 11:45
Zář
19
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 19 @ 10:30 – 11:45
Zář
26
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Zář 26 @ 10:30 – 11:45
Říj
3
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 3 @ 10:30 – 11:45
Říj
10
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 10 @ 10:30 – 11:45
Říj
17
Ne
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 17 @ 10:30 – 11:45
Nejbližší akce v Chotiněvsi
Říj
24
Ne
10:30 Bohoslužba v Bohoslužba
Bohoslužba v Bohoslužba
Říj 24 @ 10:30 – 11:45
 
Nejbližší akce v Úštěku

Nejsou žádné nadcházející události.

Copyright © 2007-2021 Farní sbor ČCE v Chotiněvsi