Farní sbor ČCE Chotiněves

Pavel Hošek – Duchovno a skauting

 

Pravidelné aktivity:

Přehled nejbližších aktivit naleznete v kalendáři akcí.

Nedělní posezení – bohoslužby

– kostel Chotiněves: každou neděli od 10,30 hod.

– Úštěk, Mírové náměstí 52 : 1x měsíčně dle kalendáře akcí: od 10.45 hod.

Nedělní škola

Pro děti od 3 let během bohoslužeb v Chotiněvsi.

Biblická hodina

Koná se v Horních Řepčicích 57  každý pátek od 18,30 hod.

Téma dle kalendáře akcí.

Klub mládeže

1x měsíčně dle kalendáře akcí

Kalendář akcí

Čvn
16
Čt
Biblická hodina
Čvn 16 @ 18:30 – 19:30

Křesťan se svými kostely a církví-   směšný i nenáviděný, nic pro mě nezávislého. / Z cyklu Kristovo kázání na hoře Mt.5,11/
Alena HÁLOVÁ

Čvn
19
Ne
Bohoslužby
Čvn 19 @ 10:30 – 11:30

Kazatel  v jednání

Bohoslužby
Čvn 19 @ 18:00 – 19:00

Kazatel v jednání

Čvn
22
St
Biblická hodina
Čvn 22 @ 18:30 – 19:30

MIMOŘÁDNĚ VE STŘEDU!
Církev – vyduchlá překážka na cestě ke Stvořiteli . Obejít nebo utéct?
/ Z cyklu Kristovo kázání na hoře/
Alena HÁLOVÁ

Čvn
26
Ne
Bohoslužby
Čvn 26 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan OPOČENSKÝ

Čvn
30
Čt
Biblická hodina
Čvn 30 @ 18:30 – 19:30

MIMOŘÁDNĚ OD 17:00 A V KOSTELE V CHOTINĚVSI!
HISTORIE SBORU – autentické svědectví dosud žijících pamětníků
/po roce 1945- stavba kostela, padesátá léta represí, farář disidentem ,
komunistický dohled nad sborem, role kurátorů, ghetto církve – jak z něj ven, či dovnitř? /
Alena HÁLOVÁ

Čvc
3
Ne
Bohoslužby
Čvc 3 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Petr ČAPEK z Děčína

Bohoslužby
Čvc 3 @ 18:00 – 19:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Čvc
10
Ne
Bohoslužby
Čvc 10 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk BÁRTA

Čvc
17
Ne
Bohoslužby
Čvc 17 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: v jednání

Bohoslužby
Čvc 17 @ 18:00 – 19:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Čvc
24
Ne
Bohoslužby
Čvc 24 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: M.ČERVINSKÁ

Čvc
31
Ne
Bohoslužby
Čvc 31 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Bohoslužby
Čvc 31 @ 18:00 – 19:00

Kazatel: v jednání

Zář
15
Čt
Biblická hodina
Zář 15 @ 18:00 – 19:00

Téma se dozvíte na místě.

Zář
18
Ne
Bohoslužby
Zář 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Zář
25
Ne
Bohoslužby
Zář 25 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Joel Ruml, seniorátní farář

Bohoslužby
Zář 25 @ 18:00 – 19:00

Kazatelka: Alena Hálová

Říj
2
Ne
Bohoslužby
Říj 2 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Říj
9
Ne
Bohoslužby
Říj 9 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Bohoslužby
Říj 9 @ 18:00 – 19:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Říj
16
Ne
Bohoslužby
Říj 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Říj
23
Ne
Bohoslužby
Říj 23 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Vendula Glancová z Hvozdnice

Bohoslužby
Říj 23 @ 18:00 – 19:00

Kazatelka: Vendula Glancová z Hvozdnice

Říj
30
Ne
Bohoslužby
Říj 30 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Lis
6
Ne
Bohoslužby
Lis 6 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: v jednání

Lis
13
Ne
Bohoslužby
Lis 13 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Lis
27
Ne
Bohoslužby na 1. adventní neděli
Lis 27 @ 10:30 – 11:30

Slavnostní rozsvěcení adventního věnce.

Společné slavení Večeře Páně.

Kazatelka: Alena Hálová

Pro
1
Čt
Biblická hodina – 1. adventní zastavení
Pro 1 @ 18:00 – 20:00

Téma: adventní příprava – co očekáváš na vánoce?

Pro
4
Ne
Bohoslužby na 2. adventní neděli
Pro 4 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Pro
8
Čt
Biblická hodina – 2. adventní zastavení
Pro 8 @ 18:00 – 20:00

Téma:  Co očekávají od tebe na vánoce tví bližní?

Pro
11
Ne
Bohoslužby na 3. adventní neděli
Pro 11 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Joel Ruml

Bohoslužby na 3. adventní neděli
Pro 11 @ 18:00 – 19:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Pro
15
Čt
Biblická hodina – 3. adventní zastavení
Pro 15 @ 18:00 – 20:00

Téma: Co očekáváš od křesťanství tyto vánoce?

Pro
18
Ne
Bohoslužby na 4. adventní neděli
Pro 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Bohoslužby na 4. adventní neděli
Pro 18 @ 18:00 – 19:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Pro
22
Čt
Biblická hodina – 4. adventní zastavení
Pro 22 @ 18:00 – 20:00

Téma: Jsi připraven na překvapení?

Pro
24
So
ŠTĚDRÝ DEN
Pro 24 @ 15:00 – 16:00

ŠTĚDROVEČERNÍ SLAVNOST
VÁNOČNÍ DIVADLO
Společné vánoční prozpěvování
Odneste si s skutečné
BETLEMSKÉ SVĚTLO do svých domovů
/vezměte lampičky s sebou/.

Úno
5
Ne
Bohoslužby
Úno 5 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Úno
12
Ne
Bohoslužby
Úno 12 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Zdeněk Bárta

Bohoslužby
Úno 12 @ 17:00 – 18:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Úno
19
Ne
Bohoslužby
Úno 19 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Úno
26
Ne
Bohoslužby
Úno 26 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Bohoslužby
Úno 26 @ 17:00 – 18:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Dub
16
Ne
Bohoslužby
Dub 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Čvn
4
Ne
DĚTSKÝ DEN a bohoslužby
Čvn 4 @ 15:00 – 18:00

DĚTSKÝ DEN od 15. hod. soutěže pro děti na kostelní zahradě, od 17.00 hod. bohoslužby pro všechny generace kazatel Dan Páleník z Teplic

Bohoslužby
Čvn 4 @ 18:30 – 19:30

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

Čvn
11
Ne
Bohoslužby
Čvn 11 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Čvn
18
Ne
Bohoslužby
Čvn 18 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Bohoslužby
Čvn 18 @ 18:00 – 19:00

Kazatel: Zdeněk Bárta

Čvn
21
St
VZPOMÍNKOVÁ BIBLICKÁ HODINA
Čvn 21 @ 16:00 – 18:00

VZPOMÍNKOVÁ BIBLICKÁ HODINA Téma: 50 a 60. léta 20.století – z kroniky

M.Janatové, emer.kurátorky, vzpomínat budou také žijící pamětníci

Čvn
25
Ne
Bohoslužby
Čvn 25 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alena Hálová

Čvc
2
Ne
Bohoslužby
Čvc 2 @ 17:00 – 18:00

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

POZOR ZMĚNA ČASU BOHOSLUŽEB!

Bohoslužby
Čvc 2 @ 18:30 – 19:30

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

POZOR ZMĚNA ČASU BOHOSLUŽEB!

Čvc
9
Ne
Bohoslužby
Čvc 9 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jan Opočenský

Bře
30
Velký pátek – Velikonoce – Křížová cesta
Bře 30 @ 17:00 – 18:00

Koho hledáte? 12 zastavení s obrazy – scénické čten.

Dub
1
Ne
Bohoslužby Neděle Vzkříšení
Dub 1 @ 17:00 – 18:00

Bohoslužba s doprovodem varhan a trubky Milan Gryndler.

Bohoslužby Neděle Vzkříšení
Dub 1 @ 18:30 – 19:30

Kazatel: F. Dan Páleník z Teplic

Dub
8
Ne
Bohoslužby
Dub 8 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Čvn
3
Ne
Dětské bohoslužby a dětský den
Čvn 3 @ 15:00 – 18:00

Začátek 15.00 hod.na kostelní zahradě hry a soutěže.

Leták na den dětí s více informacemi

Dětské bohoslužby od 17.00 hod.

Kazatel: Dan Páleník

Bohoslužby
Čvn 3 @ 18:30 – 19:30

Kazatel: Dan Páleník z Teplic

Čvn
10
Ne
Bohoslužby
Čvn 10 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Alena Hálová

Čvn
17
Ne
Bohoslužby
Čvn 17 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy

Říj
14
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 14 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Alenka Hálová
+ pro děti nedělní školka

Říj
18
Čt
Biblická hodina
Říj 18 @ 18:30 – 19:30

Jak být užitečný?
Co za mne nemůže udělat nikdo jiný?

Říj
21
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 21 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Nečas z Prahy
+ pro děti nedělní školka

Říj
25
Čt
Biblická hodina
Říj 25 @ 18:30 – 19:30

Jak neztratit víru v dobro ve špatném světě?

Říj
28
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Říj 28 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ pro děti nedělní školka

Lis
1
Čt
Biblická hodina
Lis 1 @ 18:30 – 19:30

Jít do rizika pomoci neznámému,cizinci?

Lis
4
Ne
Bohoslužby – DÍKŮVZDÁNÍ – Nedělní posezení pro všechny
Lis 4 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ pro děti nedělní školka
Mám za co být vděčný?
Úštěk: společně v Chotiněvsi

Ochutnávky úrody
Lis 4 @ 11:30 – 12:30

Představení nového administrátora, posezení u kávy a čaje.

Pro
30
Ne
Rozloučením se starým rokem
Pro 30 @ 10:30 – 11:30

Jako dárek originální NOVOROČENKA 2019 s BIBLICKÝM TEXTEM.
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Pro
31
Po
VÝLET na Lukovsko,Ostré
Pro 31 @ 12:30

VÝLET na Lukovsko,Ostré /poutní místo,kapličky/
Celkem cca 6 km
Sraz: v Úštěku na parkovišti Českolipské předměstí ve 12,30 hod.

Led
6
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Led 6 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Jiří Šamšula
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Led
13
Ne
Bohoslužby – Nedělní posezení pro všechny
Led 13 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka: Magdalena Trgalová z Prahy Dejvic
+ PRO DĚTI PROGRAM nedělní besídky

Bohoslužby
Led 13 @ 18:00 – 19:00
Dub
19
Apoštolská večeře
Dub 19 @ 18:00 – 19:00

Společenská místnost
Velkopáteční slavnost se společnou večeří kolem stolu
Kazatel: Pavel Ruml z Prahy Dejvic

Dub
21
Ne
Divadelní velikonoční hra
Dub 21 @ 10:30 – 11:30

Velikonoční slavnost s divadelní hrou – kazatel Pavel Ruml
Vytápěný hlavní sál

Dub
28
Ne
Bohoslužby
Dub 28 @ 10:30 – 11:30

Kazatelka Alena Hálová

Slavnostní bohoslužby
Dub 28 @ 15:00 – 16:00

Slavnostní bohoslužby – uvedení do úřadu člena seniorátního výboru ústeckého seniorátu.
Kazatel: náměstek synodního seniora ČCE Pavel Pokorný.

Kvě
5
Ne
Bohoslužby
Kvě 5 @ 10:30 – 11:30

Kazatel Jiří Šamšula z  Litoměřic

Bohoslužby
Kvě 5 @ 18:00 – 19:00

Kazatel Jiří Šamšula z  Litoměřic

Čvn
2
Ne
DĚTSKÝ DEN
Čvn 2 @ 9:30 – 10:30

Soutěže na kostelní zahradě /v případě deště v kostele/.

Bohoslužby
Čvn 2 @ 10:30 – 11:30

Kazatel Jiří Šamšula

rodinné bohoslužby, pro děti vlastní program

Čvn
6
Čt
Biblická hodina
Čvn 6 @ 18:30

Téma: Vyhnout se trápení?

Čvn
9
Ne
Bohoslužby
Čvn 9 @ 10:30 – 11:30
Čvn
13
Čt
Biblická hodina
Čvn 13 @ 18:30

Téma: Silnou vůlí k vytrvalosti?

Čvn
16
Ne
Bohoslužby
Čvn 16 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Martin Hrubeš z Prahy

Bohoslužby
Čvn 16 @ 18:00 – 19:00

V jednání

Čvn
20
Čt
Biblická hodina
Čvn 20 @ 18:30

Téma: Zmůže něco přísnost ve výchově?

Čvn
23
Ne
Bohoslužby
Čvn 23 @ 10:30 – 11:30

V jednání

Čvn
27
Čt
Biblická hodina
Čvn 27 @ 18:30

Téma: VZPOMÍNKOVÁ hodina: za účasti pamětníků. Po roce 1945 – vznik evangelického sboru v Chotiněvsi. Usídlení. Stavba kostela. Sborový sirotčinec – váleční sirotci.

Čvn
30
Ne
Bohoslužby
Čvn 30 @ 18:00 – 19:00

Čtené K.Kosinová

Čvc
7
Ne
Bohoslužby
Čvc 7 @ 10:30 – 11:30

Kazatel: Magdalena Trgalová

Říj
25
Ne
Bohoslužba
Říj 25 @ 22:30 – 23:30

Bohoslužby od 10,30 hod. Nutná registrace předem na email: chotineves.evangnet@seznam.cz nebo telefon 604511701. Káže Bob Helekia Ogola

Lis
1
Ne
Bohoslužba
Lis 1 @ 22:30 – 23:15

Bohoslužby od 10,30 hod./Večeře Páně/

Káže Jiří Šamšula

Lis
6
Biblická hodina
Lis 6 @ 18:30 – 19:30

Od 18,30 hod. Téma: Náboženství – k čemu ?

Lis
25
St
Připomínka Mezinárodní akce Červená středa a přímluvné modlitby za pronásledované
Lis 25 @ 16:30

Mezinárodní připomínka lidí pronásledovaných pro víru. Základní poselství tohoto happeningu je prosazování svobody vyznání, vzájemné tolerance ve společnosti a solidarita s pronásledovanými. Od 16,30 hod. NASVÍCENÍ KOSTELA v červené barvě.

Lis
29
Ne
1. ADVENTNÍ NEDĚLE kostel Chotiněves
Lis 29 @ 10:30 – 11:30

Bohoslužby od 10,30 hod. se svátostí Večeře Páně. Bohoslužbu povede Bob Helekia Ogola.

Dub
2
Velkopáteční bohoslužba
Dub 2 @ 18:00 – 19:15

Křížová cesta s večeří páně kolem stolu v kostele v Chotiněvsi.

Nejbližší akce v Chotiněvsi
Pro
11
Ne
10:00 Bohoslužba v Bohoslužba
Bohoslužba v Bohoslužba
Pro 11 @ 10:00 – 11:30
 
Nejbližší akce v Úštěku

Nejsou žádné nadcházející události.

Copyright © 2007-2022 Farní sbor ČCE v Chotiněvsi